Na trhu je spousta možností financování bydlení či jiných záležitostí, které nabízejí finanční společnosti. Jednomu by z toho šla hlava kolem, ale jakmile dojde na lámání chleba, tak spousta klientů odchází se zklamáním a s nepořízenou. Jak je to možné?
Získání jakéhokoliv úvěru totiž provází spousta podmínek, a jakmile je klient nesplňuje, tak se před ním dveře zavírají. Častým problémem, proč tomu tak je, jsou registry dlužníků, nízký příjem či neschopnost příjem doložit.
Naštěstí je i hypotéka bez příjmu.
V praxi to znamená, že klient není povinen svoje příjmy dokládat a záleží tak pouze na něm, jestli si je vědomý toho, že je či není schopen splácet. Tento druh úvěru poskytují obvykle nebankovní společnosti a mnohdy může být nedoložení výše platu kompenzováno vyšším úrokem, potřebou ručitele či nižší částkou k půjčení. Co však zůstává u všech hypoték stejné, je nutnost ručit nemovitostí.
Hypotéka bez příjmu se tak stává dostupným řešením pro všechny zájemce a svitá tak naděje, že si konečně můžete pořídit vytoužené vlastní bydlení a v případě americké hypotéky i třeba zařízení, dovolenou či vyplacení dluhů a exekucí.
Vyřízení bývá u těchto druhů úvěrů mnohem rychlejší a jednodušší. Stačí pouze online formulář a již do 24 hodin je známý výsledek. Tím pádem má klient možnost řešit svoji situaci co nejdříve a nemusí na schválení či zamítnutí čekat dlouhé týdny.
Zbytek podmínek bývá stejný jako u běžných hypoték, a sice splatnost s možností až na 30 let i předčasné splacení bez sankcí.
Nemovitost určena k zástavě nemusí být přímo vaše, ale třeba i třetí osoby, čím se opět zjednoduší cesta k získání financí.